יהלומי מעבדה

מי אנחנו

מומחיות ואמינות בתחום ייצור וליטוש יהלומי מעבדה אקולוגיים

עיצוב תכשיטים במחיר שווה לכל כיס

חברת  iLab diamonds הוקמה ב 2015 ומתמחה ביצור, ליטוש ושיבוץ של יהלומי מעבדה בתכשיטים Iאנו פועלים בשקיפות מלאה ומתוך כללי אתיקה מסחרית מוקפדים. אנו רואים ערך עליון במתן יחס אישי, ובהקדשת זמן לכל לקוח – כדי לתת את כל המידע הדרוש לקנייה בעלת ערך מקסימאלי. אנו ממוקמים באזור בורסת היהלומים הישראלית, לאחרונה הוספנו קולקציית תכשיטי זהב 18 קראט ו 14 קראט משובצים יהלומים אקולוגיים כך שהמחיר יתאים לכל שכבות האוכלוסייה. תוך כדי שימת דגש על איכות על ידי שימוש ביהלומי מעבדה עם צבעים גבוהים DEF ורמת ניקיון מקסימלית ( VVS-SI ) . בנוסף כל תכשיט משובץ או יהלום מגיע עם תעודה גמולוגית בינלאומית המפרטת את משקל התכשיט, רמת יהלומים ושווי התכשיט.

 

iLab Diamonds העידן החדש בתעשיית היהלומים

חברתנו מתמחה בייצור, ליטוש ושיווק יהלומי מעבדה בארץ ובעולם. היהלומים שלנו מיוצרים הן בטכנולוגיית HPHT והן בטכנולוגייתCVD  ,  שניים מהטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם. המאפיינים הפיזיים (קשיחות רמה 10 ) ונראות זהים לחלוטין לאלה של יהלום טבעי, את ההבדל ניתן לראות רק בעזרת מכשור מיוחד.

פתרון אקולוגי ירוק ומתקדם

הטכנולוגיה מתקדמת בצעדי ענק, העולם שועט קדימה, הישגי תיעוש חדשים נכבשים וגם תעשיית היהלומים מקבלת אט אט פנים חדשות. לצד כל אלה, לאנשים רבים נוצר רצון פשוט לחזור לשורשים, לטבעי, לפתרון הירוק והמחובר לטבע. אך מי אמר שאי אפשר לשלב בין השניים? בחירת יהלום מעבדה היא בחירה איכותית, הנוצרת בתנאים מבוקרים ומוקפדים המובילים למוצר המושלם – יהלום נוצץ ומלוטש בסטנדרט איכות גבוה במיוחד וכל זאת בלי לפגוע במשאבי הטבע.

חשוב לא פחות... מחיר יהלום – בהישג ידכם

כמה פעמים חלמתם לרכוש יהלום גדול ונוצץ, אך ברגע שהבחנתם בתג המחיר הנלווה אליו גנזתם את החלום? יהלומי המעבדה שינו את כללי המשחק והפכו את המוצר הנחשק לבר השגה, במחיר אטרקטיבי במיוחד (חיסכון של עד 60% בהשוואה ליהלום טבעי) ובסטנדרט איכות גבוה ומוקפד. מהיום, אפשר ליהנות מכל הטוב שיש ביהלום – בהישג יד

בדקו את מבצעי החודש

זה הזמן לתכשיט המושלם

אצלנו תקבלו

משלוח חינם

3 - 5 ימי עסקים

אחריות ל- 12 חודשים

על כל סוגי התכשיטים

איכות גבוהה

יהלומים בטכנולוגיית CVD

קנייה בטוחה

קנייה אונליין - קל ופשוט SSL